понеделник, 15 октомври 2018 | Вести денес: 29 ново

Шакира ја сакаме, но хеланките не можеме да ѝ ги простиме (ФОТО)

Огнениот танц и огнениот ритам на песните на Шакира сите ги сакаме, но овие хеланки не!Спој на црна и златна боја никогаш не изгледал волку погрешно.Скоро сѐ е погрешно на овие хеланки,особено тој невешт спој на златните делови со тул.Ова се само дел од зборовите на фановите на пејачката кои ги пренесоа светските медиуми,погледнете:

I see you @shakira 🧡🍑

A post shared by shakira (@shakrules) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top