вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Исчезна 44-годишна жена

Вчера во ПСОН Драчево Т.Р.(45) од село Таор пријавил дека околу 07:00 часот од дома во непознат правец се одалечила неговата сопруга С.Р.(44).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top