недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Сите фудбалски ѕвезди на едно место (видео)

Во новата рекалма на светски познатата марка за спортска оперма „Адидас“ се појавуваат многу актеулени но и поранешни фудбалски ѕвезди. Погледнете ја новата рекалма на „Адидас“ во која се Меси, Сала, Зидан, Бекам..

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top