петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 102 ново

Армин Ван Бурен во август во Охрид

Освен Dimitri Vegas & Like Mike на 01 август и Armin Van Buuren на 04 август, се одлучивме да направиме уште една спектакуларна вечер на која покрај Јax Јones, после него со late night сет ќе настапи и живата легенда на хаус музиката, ROGER SANCHEZ, на 02 август за празникот Илинден.

Билетите можете да ги побарате преку продажната мрежа на Купи Карти За Се низ цела Македонија и Југотон.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top