вторник, 14 август 2018 | Вести денес: 83 ново

Карлеуша во Скопје: Го растресе задникот и меша во транс (видео) (галерија)

Познатата српска ѕвезда Јелена Карлеуша овој викенд беше во Скопје каде имаше свој настап.

За време на настапот пејачката се надмина себеси и облече секси костим со кои настапи пред македонската публика.

Имено пејачката се појави во провидна комбинација од фустан под кој носеше танга.

На својот Инстаграм профил пејачката објави и вие од атмосферата, погледнете:

https://www.instagram.com/p/BjkSnYEFXAn/?taken-by=karleusastar

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top