недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

„Орален секс“ пред камерите на Ролан Гарос! (Видео)

Интересна сцена е видена на еден од натпреварите на Ролан Гарос.

Еден тенисер побара медицински тајм аут на Ролан Гарос,па доби помош од физиотерапевтот. Камерите снимаа од малку невообичаен агол, па испадна малку повеќе безобразно.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top