понеделник, 15 октомври 2018 | Вести денес: 32 ново

Во новиот видео заспис Џенифер Лопез остава без зборови (Видео)

Џеј Ло заедно со Карди Би и ДЈ Калед ги поместија границите на луксузот и екстравагантниот живот во спотот за Dinero.

Џенифер изгледа секси каде и да се појави, но бројни коментари пристигнаа и за овој спот. Со право, пејачката огромен број пати е прогласувана за најсексапилна жена.

Уживајте!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top