недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Што е слобода за Викторија Лоба?! (фото)

Викторија Лоба на својот инстаграм-профил објави фотографии кои ги воодушевија нејзините многубројни следбеници.

На нив, популарната пејачка ја гледаме како ужива во чаша бело вино, потпрена на оградата на балконот, додека зад неа се протега прекрасен пејзаж на лозје, небо, планини…

Почувствувај! Што? Слобода“,
порача убавата пејачка во опист на објавените фотографии.

– Feel it. – What? – Freedom 💚

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top