четврток, 22 ноември 2018 | Вести денес: 31 ново

Тепачка во Аеродром поради несогласување во сообраќајот

Тепачка меѓу М.К. (47) и Б.М (46), двајцата од Скопје, се случила во Аеродром поради несогласување во сообраќајот.

Тепачката се случила на крстосницата од булеварот „3. Македонска Бригата“ со ул. „12. Македонска Бригада.

МВРО презема мерки за расчистување на случајот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top