понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Цеца ги истакна градите, ќерка и долгите нозе (фото)

Ќерката на Цеца вчера го прослави својот 20-ти роденден во еден луксузен ресторан во центарот на Белград.

Пејачката заедно со нејзината ќерка очигледно потрошиле многу време за да се дотераат, бидејќи изгледаа повеќе од сексапилно.

Анастасија на себе носеше прекратко бело провидно фустанче истакнувајќи ги нозете, додека нејзината мајка се појави во елегантен темно зелен фустан, истакнувајќи ги градите.

На прославата присуствувале голем дел луѓе од Српската естрада.

Освен облеката, фановите веднаш ја забележаа и променетата фризура на Анастасија која и стои одлично, погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top