недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Роналдо и Џорџина на одмор на Ибица: Разменуваат нежности и уживаат во вода (фото)

Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во форма. Таа и Роналдо имаат само едно заедничко дете, ќерката Алана Мартина, но живеат со сите 4 деца на фудбалерот и се обидуваат секое слободно време да го поминат заедно со семејството.

Последна фотографија која Кристијано ја објави е заедно со Џорџина, близнаците Ева и Матео и со Алана Мартина, веројатно по одморот на Ибица.

33-годишната фудбалска ѕвезда и неговата 23-годишна девојка, деновиве ги покажаа згодните тела додека се бакнуваа и уживаа во вода.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top