среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 85 ново

Што вети, а што исполни Заев и неговата СДСМ

Ветија многу, исполнија малку – речиси ништо. Но едно од она што ветија направија – го осудија еспремиерот Никола Груевски… А подобриот живот?! Ма кому му треба подобар живот.
Оваа деновиве кружи на социјалните мрежи, а искрено не е далеку од вистината.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top