недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Јелена Карлеуша испрати „жешки“ поздрави од Турција

Јелена Карлеуша ужива на одморот во Анталија. Таа со сопругот Душко Тошиќ и ќерките Атина и Ника отпатува на неколку дена, откако Тошиќ потпиша договор со кинески фудбалски клуб. Пејачката е активна на Инстаграм уште од раните утрински часови, почестувајќи ги своите следбеници со жешки фотографии.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top