среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 85 ново

Снаата на Брена, Александра Пријовиќ, прозборе за предбрачниот договор

Српската пејачка Александра Пријовиќ на 21 јуни ќе стапи во брак со посинокот на Лепа Брена и син на Боба Живојиновиќ, Филип Живојиновиќ, а веќе потпишаа предбрачен договор.

– „Се уште немаме разговарано на таа тема. Мене ми е сеедно, таа одлука ќе ја препуштам на Филип. Ако тој сака и јас би сакала да потпишеме предбрачен договор, изјави Алксандра за „Ало“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top