понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Вечерва уште една крвава престрелка во Белград, застрелан маж

Крвава пресметка се случи вечерва на Баново Брдо, каде непознат маж пукал во друг во Радничка улица, пред бројот 54.

Престрелката се случила во 21.30 часот.

Засега не се познати мотивите на оваа крвава пресметка.

На самото место се полиција и итна помош.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top