среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 84 ново

За оние кои сакаат животни – нова специјализирана емисија за домашни миленици на ТВ Алфа

Оние кои сакаат животни, отсега сите одговори на прашањата поврзани со нив, ќе можат да ги добијат во новата специјализирана емисија за домашни миленици која ќе се емитува на ТВ Алфа, секоја сабота во 16.30 часот. Водител на емисијата е добро познатиот Марко.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top