петок, 17 август 2018 | Вести денес: 28 ново

Мицкоски: Имаме претседател на Влада кој точно претскажува судски пресуди

– Или сте потомок на баба Ванѓа или на некој друг начин ги дознавате судските пресуди. Имаме претседател на Влада кој точно ги претсакжува и ги најавува последните две судски пресуди за важни судски случаи во Македонија, истакна лидерот на ВМРО – ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во ТВ дуелот со премиерот  Заев на МРТВ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top