недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 58 ново

Прв ТВ дуел Мицкоски – Заев (следете во живо)

Пред неколку минути започна првиот ТВ дуел Заев – Мицкоски на МРТВ. Следете го во живо тука.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top