недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

„Со флаша под рака до ваучер без мака“ – Твитер полуде за ваучерите на Шилегов (фото)

Твитер заедницата има коментар за се’ во Македонија, а кога темата е жешка колку „ваучерите“ за такси превоз за пијани скопјани, лавината е незадржлива.

Ова е најдоброто од Твитер на темава:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top