понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Каков срам: Јелена Карлеуша не слушнала за Мајка Тереза?!

За време на интервјуто за ТВ Прва, Јелена Карлеуша посака да се пофали со новодобиениот подарок, но судејќи по она што имаме можност да го видиме во видеото, пејачката јавно се посрамоти, бидејќи излезе дека не знае која е Мајка Тереза… или Света Тереза од Калкута… за Гонџа Бојаџиу и да не правиме муабет!

Всушност, уверете се сами:

A post shared by ckakosmicka (@ckakosmicka) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top