петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 100 ново

Тамара Тодевска е бремена по вторпат

Македонската поп-ѕвезда Тамара Тодевска е бремена по вторпат, објави „Женски Магазин“.

Уште не е познат полот на бебето. Тодевска и нејзиниот сопруг Александар Димитровски првпат станаа родители во април 2016 година.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top