петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 107 ново

Вака паркира скопски полициски “шериф” (Фото)

Добро што ставија столбчињаа меѓу коловозот и велосипедската патека, па сега не може секој да паркира. А и полиција има, гледа, казнува…. Или не…?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top