недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Тања Савиќ има филм за возрасни ?

Пејачката Тања Савиќ во 2005 година беше во врска со нејзиниот колега Дарко Филиповиќ. Тие ја раскинаа врската поради големата љубомора на пејачката.

А по раскинувањето во медиумите се појави нивната нечиста долна облека, а во една прилика Дарко изјави дека има и експлицитно видео со Тања, поради што таа збесна.

Инаку, Тања е во брак со Душан Јованчевиќ со кого има два сина, Максим и Ѓорѓи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top