недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 51 ново

Хари ќе биде галички зет – Галичка свадба со кралската двојка

Принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл ќе бидат младите кои годинава ќе бидат младоженци за Галичка свадба. Секако ова е само добра шега на досетливите твитерџии

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top