сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 30 ново

Твитерџиите до Заев: Во историјата ќе бидеш запишан како најголем предавник

Република Илинденска Македонија е решение за кое сум подготвен да водам напред, приклучете се, напиша вчера на својот профил македонскиот премиер откако објави дека прифатил Илинденска Македонија, промена на устав и Ерга Омнес.

Твитерџиите навистина се прилучија, но не на тој начин што го посакуваше Заев.

Некои од коментарите не се за прикажување во јавност, без разлика што се интересни.


Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top