среда, 26 септември 2018 | Вести денес: 1 ново

Цеца пристигна во Скопје и веднаш се пофали на Инстаграм (фото)

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ во јануари оваа година ги смали своите гради. Од тогаш, па се до денес пејачката одбегнуваше да носи деколте и да ги истакнува градите.

Но овој пат таа за прв пат откако ги смали градите објави фотографија директно од Скопје.

Фотографијата ги воодушеви фановите, а по кој повод пејачката е дојдена во Македонија се уште не се знае.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top