среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

После оваа негова реченица таа се збуни и засрами – Жељко беше гостин кај Јована!

Жељко Јоскимовиќ по повод новата песна гостувал кај сопругата Јована Јоксимовиќ и Срѓан Предојевиќ во „Утринската програма“. Веднаш на влез во студото, следувало долго гушкање меѓу Жељко и Јована.

-Колку не сте се виделе- прашал Срѓан.

-Неколку часови- се смеела Јована.

 

Тогаш Жељко рекол нешто што Јована сосема ја збунило.

-Што се збуни сега?Морам да ти кажам, многу си поубава во живо, отколку преку телевизија-рекол тој низ смеа.

Тоа многу ја збунило и засрамило водителката која незнаела кај да гледа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top