вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 87 ново

Италијанците згрозени од убавицата: Нина Мориќ изгледа како мртва невеста (ФОТО)

Хрватскиот супермодел Нина Мориќ, која долго време важеше за убавица од рангот на Синди Крафорд и Клаудија Шифер, ги згрози Италијанците кои го следашт шоуто слично на Големиот Брат.

Жешката Нина Мориќ гола под туш (фото)

Освен што е деформирана од пластични операции, Нина направила и нова фризура, па според гледачите на шоуто толку многу се унакажала што веќе не личи на убавица туку на мртва невеста.

На Нина Мориќ и се исполни душата – го испрати бившиот сопруг во затвор!

 

Упс, мислев дека игра Холандија – Шокантно селфи на Нина Мориќ без гаќички

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top