понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Медиумите пишуваат дека не можела да си помогне: Хрватската пејачка полугола се појави на прослава (фото)

– Ви посакувам уште 160. успешни години, изјавила хрватската пејачка Маја Шупут, која на забавата по повод роденденот на магазинот „Стори“ дошла доста оскудно облечена.

Маја Шупут на прославата се појавила со свршеникот Ненад Татаринов, а хрватските медиуми пишуваат дека не можеле самата да си помогне во овој случај при изборот на аутфитот и ја ставија меѓу четирите најлошо облечени гости на настанот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top