понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Пред 30 години го освои светот со спот во базен – Погледнете како згодната Сабрина изгледа денеска (фото – видео)

Пред 30 – тина години откако на малите екрани се појави бујната англиска блондинка, Саманта Фокс која не се срамеше да ги покаже своите гради во таблоидите, следеше „одговор“ од Италија, поточно младата и згодна Сабрина Салерно, која во својот видео спот за нумерата „Бојс“ се бореше со својот костим за капење.

По оваа песна, таа имаша уште неколу хитови, но само „Бојс“ го преживеа тестот на времето.

За жал, кратко по успехот на Бојс, Сабрина долго се борела со депресијата, за на крај, како што самата открила, животот во село со најблиското семејство да и доенсе мир. И 30-тина години подоцно, може да се каже дека САбрина изгледа одлично.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top