понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Мелита инспирација за Јани: Може ли да бидам жртва на твојата мрежа ќе имаш среќа цел живот…

Поранешната водителка Мелита е позната по објавувањето на секси фотографии, но очигледно и муза за нејзиниот обожавател Јани, кој и остава поетични коментари под секоја нејзина фотка. Еве дел од она што извесен Јани и го пишува на Мели…

Утрински мил бакнеж на твојите прсти од нежните нозе благословен живот…


Прекрасни врвки како што е твојето тело нежно


Дали може да ти бидам жртва на твојата мрежа ќе имаш среќа цел живот и цел ќе бидам слуга


Пред изгреј сонце тих бакнеж на нежните прсти од нежните нозе


Под мајичката имаш мил попок

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top