недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 70 ново

Емина Јаховиќ: Продолжи да се смееш и да ме држиш во својата прегратка

Емина Јаховиќ со помош и поддршка на драги луѓе успешно минува низ болен период после разводот од Мустафа.

По повод Денот на мајките, многу познати личности со гордост и опиени од љубов споделија најдрагоцени моменти со своите мајки.

Ниту Емина не го пропушти моментот, туку на јавноста и покажа уште една силна жена, најважната во нејзиниот живот, Сенија, која своите деца со успех ги извела на вистинскиот пат.

-Ти благодарам мамо, што не заштити. Нас тројцата. Ти благодарам за љубовта и посветеноста. Продолжи да се смееш и да ме држиш во прегратка-напиша Емина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top