понеделник, 12 ноември 2018 | Вести денес: 86 ново

Командант Зорани заборавен од државата, бара и тој да вади едно парче леб (видео)

Сите негови другари се веќе вработени, само тој останал без парче леб – вака се пожали командант Зорани пред камерата на “Фчерашни Новости”.

Погледнете го најновото УРНЕБЕСНО ВИДЕО на “Фчерашни Новости” директно од тетовско Жеровјане.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top