петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 56 ново

Сообраќајка кај Струга: Камион му го пресекол патот на автомобил Пежо и го набил во ограда (Видео)

Попладнево се случи сообраќајка кај Струга кај бензиската на Окта кога камион му го пресекол патот на автомобил Пежо и го набил во ограда, објави Досие.мк. Полицијата ги утврдува причините за сообраќајката, а сообраќајот се одвива отежнато.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top