недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 52 ново

Ја преболи: Бившиот на Анистон заврши со Ема Стоун?! (Фото)

Ема Стоун и Џастин Теру сè почесто се појавуваат заедно во јавноста што веднаш ги разгори шпекулациите дека се пар. Актерите беа забележани за време на МЕТ гала вечерта, а воедно и во домот на Теру.

Додека тој си поминува одлично во друштво на Ема, неговата сега веќе поранешна сопруга, Џенифер Анистон, се справува со новата гласина поврзана со неа и Бред, според која тие се смириле и сакаат да имаат дете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top