сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 59 ново

Ме оженија на 15 години, од срам избегав од првата брачна ноќ (ВИДЕО)

Со текот на времето вреднстите во општеството се менуваат. Ако денес е сосема нормално и пред полнолетство да се стапи во сексуалните односи некогаш не било така.

Овој осумдесет годишен старецсе присетува на неговата младост т.е. детство. Без тој да избере и да сака го ожениле на 15 години со девојка десетина години повозрасна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top