недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 70 ново

Исчезна 59. маж од скопско Драчево – семејството моли за помош

Исчезна 59- годишниот Тасков Љубен кој е со нарушено психичко здравје од скопската населба Драчево. Овој човек попладневно бил виден на автобуската постројка кај дрварата Караџица и од тогаш му се губи трагата.

Сеемејството моли за помош доколку го видите веднаш да пријавите во најблиската полициска станица или да ги исконтактирате неговите најблиски на број: 078 258 735

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top