петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Кога нема да се искористи шансата…(ВИДЕО)

ЖРК Вардар остана без големиот сон – да го подигне пехарот во Лигата на шампионите. Но, за разлика од претходните пет сезони овој пат нема да има нова шанса…Големиот проект Вардар згаснува, дојде крајот на убавите денови на женскиот ракомет во Македонија на клупски план. Како ракометарките го пропуштија златото погледнете во продолжение.

sportmedia.mk

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top