понеделник, 20 август 2018 | Вести денес: 88 ново

Лицата од овие хороскопски знаци најлесно ќе ги однесете во кревет

Лицата родени во овие хороскопски знаци обожаваат сексуални експерименти и акција во кревет.

Лав: Родени лидери, без проблем ќе ви дадат дознаење дека им се допаѓате. Ако почувствуваат голема сексуална привлечност, ќе ви ги покажат своите заводнички способности и ќе направат сè за да ве освојат.

Кога станува збор за афинитетите во кревет Лавовите преферираат жесток и активен секс. Многу се страствени, а се палат и на комплименти.

Скорпија: Мистичните Скорпии од астролозите повеќе пати се прогласувани за најсексуален знак. Нивната таинственост, магнетниот шарм и опасниот поглед се неодоливи за многумина.

Иако се многу ексцентрични во кревет, имаат бујна фантазија и подготвени се да пробаат сè.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top