четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 67 ново

И Селма Хаек му се згади на пребирливиот свет

Прекрасната холивудска актерка Селма Хаек непријатно ги изненадила обожавателите кога на еден настан се појавила во неочекувано издание. Селма носела маичка со логото на модната куќа во која нејзиниот сопруг е супервизор, но она што им паднало во очи на пребирливите фанови се недепилираните раце на актерката.

Иако се поголем број славни одлучуваат да ги покажат влакната, обожавателите на Хаек сметаат дека таа не треба да биде една од „поборнците за природен изглед“.

Овој тренд го поддржуваат и Мадона, нејзината ќерка, Мајли Сајрус и други.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top