среда, 26 септември 2018 | Вести денес: 54 ново

Поради оваа роденденска честитка, Дејвид Бекам едвај ги задржа солзите (видео)

Во средата, на 2 мај, славниот фудбалер Дејвид Бекам наполни 43 години. Откако сопругата Викторија Бекам и децата Ромео, Круз и Харпер му го честитаа роденденот преку социјалните мрежи, Бекам ги однесе на роденденски ручек. Единствено недостигал најстариот син Бруклин, кој поради студиите во Њујорк, не живее со семејството.

Меѓутоа, најстариот наследник не сакал да го пропушти татковиот роденден, па во договор со мајка си, му приредил изненадување, поради кое Дејвид едвај успеал да се воздржи да не заплаче од среќа. Еве за што станува збор:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top