понеделник, 15 октомври 2018 | Вести денес: 21 ново

Што се наоѓа во седиштето на мерцедес С класа?

Дали некогаш сте се запрашале што се наоѓа во седиштата на луксузните автомобили?

Автомобилите од година во година стануваат сè помодерни, а опремата која се наоѓа во нив ги задоволува сите технолошки стандарди на модерниот свет. Денес е нормално да имате најразлични гаџети во автомобилот.

Пронајдовме видео на кое го има одговорот на ова прашање.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top