петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 52 ново

Се шегуваа, па ги преминаа сите граници: Еве како француската новинарка се справи со фановите на Барселона (Видео)

На репортерите кои известуваат во живо, не им е ни малку лесно, посебно ако се работи за атрактивна млада жена опкружена со навивачи.

Француската новинарка Марина Лоренцо, во Мадрид известуваше во живо додека навивачите околу неа пееја, скокаа и шетаа пред камера.

На почетокот таа сето тоа мирно го поднесе, но потоа во еден момент изгуби трпение и одлучи да се справи со групата фудбалски навивачи.

Еве како изгледаше тоа:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top