петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

И остана само белег на градите: Популарната пејачка се сончаше топлес и јавноста ја виде морничавата трага (фото+18)

Некогашната Спајсица Мел Би после хирушкиот зафат со кој ја отстрани љубовнта тетоважа упатена на поранешниот сопруг имала дури 13 шавови, а трагите од нож на ребрата каде пишувало „Стефане, ќе го имаш моето срце додека смртта не не раздели“, видливи се и денеска.

-На тој начин засекогаш го затворив поглавјето од еден многу токсичен однос-изјави Мелани Браун, на крајот на минатата година, откако ја отстрани тетоважата.

Нејзиниот поранешен сопруг, со кој има ќерка, го обвинила за физичко, но и психичко злоставување.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top