петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 8 ново

Само еднаш го земав неговиот телефон за да ѝ се јавам… веќе не сме заедно, но не се каам

Неверство, прељуба, „копање” по телефонто на партнерот… Се се тоа „запалливи” љубовни теми, но искустовото на една Србинка е целосна „победа”.

Таа еднаш го зела телефонот од сопругот, но само за да ѝ се јави на својата другарка.

И подобро да не го стореше тоа.

Одговорот од другата страна беше шокантен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top