петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Мицкоски утрово се рекреираше на Водно: Паркинг 150 денари, дојде живот (фото)

Претседателот на ВМРО – ДПМНЕ,  Христијан Мицкоски утрово го искористил убавото време да се рекреира на Водно и да се искачи на врвот на планината.

– Паркинг 150 денари (дојде живот), траса: средно Водно – врв на Водно, помалку од 1 час. Влегуваме во форма… пишува тој на својот Фејсбук профил.

За разлика од Мицкоски, премиерот Заев минатиот викенд беше на турнеа низ Македонија со неговиот БМВ мотор кој чини околу 30 000 евра.

Заев на мотор БМВ од 30.000 евра, се возеше низ Македонија (Фото)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top