петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Џенифер Лопез во креација од сопругата на Харис Џиновиќ (фото)

48-годишната пејачка повторно блесна во креација од брендот Hamel, зад кој стои славната сопруга на Харис Џиновиќ. Припиената креација со исечок кај градите одлично ги истакна облините и сексапилот на музичката ѕвезда.
Својот моден избор, Лопез го искомбинира со сандали од Стјуарт Вајцман.

Погледнете и други модни изданија на Џеј Ло кои вклучуваа креации од Мелина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top