петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Нападнати играчите на МЗТ Скопје во сала, има повредени?!

Ексклузивно! Вечерва пред само неколку минути во малата сала каде тренираат играчите на МЗТ Скопје нападнати се дел од играчите на клубот. Меѓу нападнатите има и повредени, пишува на Фејсбук групата „Аеродром во моето срце“.

Во коментарите под постот некои пишуваат дека нема повредени. Оќекуваме повеќе детали наскоро.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top