вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 36 ново

Ова момче клекна и ја запроси Лила: Ќе биде ли трета среќа?

Во квиз шоуто „Се или нешто“ кој е хит на Сител, на ред дојде Ѓоргиче Сенков од Велес, кој пред камерите и присутната публика, собра храброст да ја побара Лила за своја сопруга.

Лила, која иако го стави прстенот на раката, сепак ја одби неговата брачна понуда и духовито му кажа дека подобро е да не го „упропастува“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top