петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 73 ново

Болката е моментална, срамот е траен: Се огласи и најстарата сестра на Наташа!

Јавноста ја шокираше веста дека Наташа Беквалац пред една недела ја претепа сопругот Лука Лазукиќ, а семејството Беквалац во овие моменти се држи заедно.

Откако најмладата сестра Кристина раскажа се за немилиот настан, сега и Драгана реши да се огласи.

Таа и пружи поддршка на сестра и, а на Инстаграм објасни колку е огорчена поради насилтвото.

-Болката е моментална, а срамот е траен…А семејството…семејството е се – порача Драгана.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top